Hicret’in 1443. yılı hepimize, hayırlı olsun, hayırlar getirsin inşâAllah.
Hicret’in 1443. yılı hepimize, tüm Müslüman Halklara ve tüm dünya mustaz’aflarına hayırlı olsun, hayırlar getirsin inşâAllah.
09.08.2021 00:39
782 okunma
Paylaş
Hicret’in 1443. yılı hepimize, tüm Müslüman Halklara ve tüm dünya mustaz’aflarına hayırlı olsun, hayırlar getirsin inşâAllah.
 
Rabbimiz yeni Hicri yılda, başta Suriye, Afganistan, Keşmir, Arakan, Doğu Türkistan, Mısır ve Gazze olmak üzere, emperyalistlere,
despotlara, darbeci zalimlere, Siyonistlere, katil demokrasilere ve askerî ya da kültürel işgallere karşı direnen Müslüman halkları muzaffer kılsın. Sabır ve direnme gücü versin, yardım ve rahmetini üzerlerine yağdırsın inşâAllah.
 
Yeni Hicri yıl, hayırlı uyanışlara ve yeniden “Hablulluh’a topluca sarılmak” suretiyle Kur’ânî bir inkılâp yaşayarak tevhîdî bir ümmet olmamıza vesile olsun inşâAllah. Bunun için ümmet olarak Kur’an’a doğru hicretimize, ümmet çapında vahiyle fıtratın bütünleşmesine ve Kur’an’la yeniden dirilişimize, böylece Kur’an’ı terk ederek (mehcur bırakarak) (Kur’an’dan hicret ederek) içine düştüğümüz zilletten kurtulup yeniden izzetli günlere kavuşmamıza vesile olsun inşâAllah.
 
Özellikle son on beş yılda Müslümanların da
desteğiyle muhafazakâr laik demokrat bir iktidarın yönetiminde yaşanan büyük yozlaşma, çürüme ve sekülerleşme sürecinden kurtaracak yeni bir tevhidi dirilişe vesile olsun inşâAllah. 
 
Rabbimiz, bu yozlaşma sürecinde yaşanan büyük
yenilgi ve geriye gidişe rağmen, vahyin soluğuyla yeniden dirilip ayağa kalkmayı, yeni bir başlangıç ve yeni bir hamle yapmayı bizlere nasip etsin inşâAllah.
...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Haber Akışı
© 2020    www.dengeradyo.com          Programlama: Murat Kaya
Adres : Strazburg caddesi Eti mahallesi 18/1 Sıhhıye/ANKARA - Tel :  0 312 232 3535